x

Ayakkabı tokaları ayakkabıların tek süsü diyebiliriz. Aksesuar kullanılarak yapılan ayakkabılar daha dikkat çekici ve tercih sebebi olabiliyor.
Bu içeriğimizder İzmir Ayakkabı Tokası satan yerler hakkında bilgilendirici özelliğini taşıyor. İzmir’de ayakkabı üreticilerinin bulunduğu Işıkkent Saniye Sitesinde ayakkabı ile ilgili aradığınız tüm
ürünleri bulmanız mümkündür.

İzmir Ayakkabı Tokası Çeşitleri

Ayakkabı tokaları da kullanım amaçlarına göre adlandırılmaktadır. Örneğin bağcıkların uç kısımlarında kullanılan tokalar için bağ ucu tokası gerekmektedir.
Genel olarak ayakkabıların üst kısmında görülen tokaları üst tokası diye adlandırılıyor.
Ayakkabı tokası olarak çeşitler ise şu şekilde;

İzmir Taşlı Ayakkabı Tokası
Bağcık ucu
Plastik ayakkabı tokası
Metal ayakkabı tokası

Ayakkabı tokaları genel olarak siyah nikel (füme), nikel, antik ve askı sarı olarak yapılıyor. Özel olarak istenilen bir renk olarak talep edildiğinde boyama işlemi yapılarak teslim ediliyor.

İzmir Ayakkabı Satılan Yerler

Burak Toka olarak İstanbul’da hizmet vermemize rağmen Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapabiliyoruz. İzmir Ayakkabı Tokası satılan yerlere bir altarnatif olma özelliği taşıyoruz.
Hızlı bir şekilde ürünleri hazırlayıp kısa süre içerisinde güvenli bir şekilde adresinize gönderim sağlıyoruz.
Ayrıca istediğiniz modeller için bize ulaşmanız mümkün 0539 929 03 23 gsm numarasından bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarımızı takip ederek yeni ve sezon ürünlerini paylaşımlarımızdan görebilirsiniz. İnstagram adresimiz https://www.instagram.com/_burak_toka_aksesuar/ tıklayarak bizi takip edebilirsiniz.
Ayakkabı Aksesuarları Kategorimize göz atmanızı tavsiye ediyoruz.